hosting & domeny

Nasza oferta to więcej niż tani hosting www, serwery wirtualne, czy rejestracja domen. Nasze usługi nie ograniczają się do przechowywania plików i danych Twojej strony internetowej. Oferujemy Ci pomoc i opiekę w zakresie najnowszych technologii.

bok
przyjazny panel administracyjny
data center

Nasza platforma hostingowa jest systemem typu high availability (wysokiej dostępności). Zapewnia stały i szybki dostęp do stron www i kont pocztowych naszych klientów. Serce systemu stanowi klaster linuxowy (ang. linux cluster) składający się z kilkunastu funkcjonalnie połączonych ze sobą pojedynczych serwerów internetowych. Zastosowanie clusteringu zapewnia odporność systemu na awarie sprzętowe. W przypadku awarii jednego węzła jego funkcje przejmowane są przez pozostałe, działające węzły.

Dzięki zastosowaniu load balancingu - równomiernego rozkładania obciążenia na wszystkie serwery, system jest bardzo wydajny i odporny na nagłe skoki generowanego ruchu. Wraz ze wzrostem liczby klientów do klastra systematycznie dokładane są kolejne węzły - serwery internetowe. Dane przechowywane są na redundantnych macierzach dyskowych typu RAID (skrót od: Redundant Array of Inexpensive Disks). Wykorzystanie technologii RAID zapewnia ciągłość pracy systemu w przypadku awarii dysku twardego oraz zapobiega ryzyku utraty danych.

Serwery znajdują się w serwerowni w Poznaniu. Wyspecjalizowane pomieszczenia oraz infrastruktura telekomunikacyjna zapewniają właściwe środowisko oraz fizyczne bezpieczeństwo naszych serwerów.

Serwerownia jest obiektem chronionym, wyposażonym we własny system alarmowy oraz system kontroli dostępu, posiada klimatyzację z kontrolą wilgotności powietrza oraz instalację przeciwpożarową. Dodatkowo podłączona jest do dwóch niezależnych źródeł zasilania energii elektrycznej oraz wydajnego systemu UPS.

Nasze serwery podłączone są do redundantnych, wielokrotnych łączy internetowych o dużej przepustowości. Posiadamy bezpośredni dostęp do największych sieci szkieletowych. Tak skonstruowana sieć połączeń zapewnia nam najszybszy z możliwych dostęp do naszych serwerów z Polski, Europy i całego świata. Wymiana ruchu z wieloma partnerami to gwarancja nieprzerwanego dostępu do obsługiwanych przez nas zasobów.

Naszym strategicznym Partnerem w dostarczaniu usług hostingowych jest firma Ogicom, która zapewnia niezawodność platformy sprzętowej oraz autorskie oprogramowanie do zarządzania oferowanymi przez nas pakietami.

Wygodne formy płatności za pośrednictwem dotpay.pl:

dotpay

Masz już stronę internetową?
Teraz zadbaj o jej reklamę.

Pozycjonowanie i linki sponsorowane.

topads - reklama internetowa

tani hosting

.

serwery wirtualne

.

dobry hosting

.

serwery

.

hosting

© copyright TI Szymon Mazurek 2005-2020