hosting & domeny

Nasza oferta to więcej niż tani hosting www, serwery wirtualne, czy rejestracja domen. Nasze usługi nie ograniczają się do przechowywania plików i danych Twojej strony internetowej. Oferujemy Ci pomoc i opiekę w zakresie najnowszych technologii.

bok
przyjazny panel administracyjny
hosting Midi
serwery wirtualne

Zobacz również:

Pakiet "na miarę". Specjalnie dla serwisów internetowych średniej wielkości. Możesz go wykorzystać do utrzymania 5 niezależnych serwisów internetowych pod dowolną ilością domen internetowych. Otrzymaną przestrzeń dyskową możesz przeznaczyć do przechowywania poczty, do przechowywania plików (dysk internetowy) lub na potrzeby strony www. 15 skrzynek pocztowych zapewni komunikację całej Twojej rodzinie lub firmie.

cena: 169,- PLN netto rocznie + VAT

dane podstawowe[?]4 GB pojemności konta
 [?]15 skrzynek pocztowych
 [?]15 użytkowników konta
 [?]2 strony internetowe
 [?]2 baz danych MySQL / PostgreSQL
 [?]15 GB transferu miesięcznie (180 GB rocznie)
 [?]bezpłatna domena uzytkownik.mazurek.info
 [?]nieograniczona liczba własnych domen
 [?]nieograniczona liczba subdomen
 [?]14-dniowy darmowy okres próbny
poczta elektroniczna[?]dostęp do poczty przez przeglądarkę WWW
 [?]nieograniczona ilość aliasów pocztowych
 [?]autoresponder dla każdej skrzynki e-mail
 [?]funkcja catch-all
 [?]samodzielna administracja skrzynkami e-mail
bezpieczeństwo[?]automatyczne kopie bezpieczeństwa całego serwisu
 [?]ochrona antywirusowa
 [?]bezpieczna autoryzacja SMTP
 [?]inteligentna ochrona antyspamowa
dostępne technologie[?]obsługa języka PHP 4 oraz PHP 5
 [?]skrypty CGI: Perl, C, C++
 [?]bibilioteka ImageMagick
 [?]obsługa SSL
administracja[?]przyjazny autorski panel administracyjny
 [?]dowolna liczba niezależnych użytkowników z dostępem FTP
 [?]menedżer plików dostępny przez przeglądarkę internetową
 [?]zarządzanie bazą danych przez phpMyAdmin / phpPgAdmin
 [?]statystyki odwiedzin stron internetowych
 [?]dokładna dokumentacja z instrukcjami "krok po kroku"

Pojemność konta

Jest to całkowita wielkość przestrzeni dysku udostępniana w cenie pakietu. Na jej rozmiar składają się pliki strony WWW, pliki na serwerze FTP, przechowywane na serwerze listy elektroniczne oraz informacje zgromadzone w bazach danych MySQL / PostgreSQL. Miejsce to może być m.in. przeznaczone na utrzymanie strony internetowej lub wykorzystane jako dysk internetowy.

do góry ^

25 skrzynek pocztowych

Do pakietu oferujemy 25 skrzynek pocztowych, dzięki czemu każdy pracownik Twojej firmy lub każdy członek Twojej rodziny będzie mógł mieć własny, niezależny adres e-mail. Pojemność jednego konta to 500MB. Wygodne zarządzanie kontami pocztowymi zapewnia Przyjazny Panel Administracyjny.

do góry ^

25 użytkowników konta

25 kont użytkowników oznacza, że wybrane przez Ciebie osoby mogą otrzymać dostęp do określonych katalogów i/lub usług. Możesz stworzyć użytkowników korzystająych tylko z poczty elektronicznej, użytkowników korzystających z dostępu FTP (zarządzanie stroną internetową, niezależne dyski internetowe) lub użytkowników mająych tylko wgląd do statystyk odwiedzin Twojego serwisu. Nie jesteś już ograniczony do jednego loginu i hasła. Sam decydujesz kto (rodzina, przyjaciele, pracownicy, partnerzy, klienci) i na jakich zasadach ma dostęp do zasobów serwera.

do góry ^

Kilka niezależnych stron internetowych

Zakup naszych pakietów hostingowych to duża oszczędność. Wszystkie Twoje strony internetowe możesz bowiem przechowywać na jednym serwerze. Zmniejsza to Twoje wydatki i jednocześnie ułatwia zarządzanie. W ramach udostępnionej pojemności możesz umieścić na serwerze kilka niezależnych stron internetowych: Twoją stronę firmową lub produktową, intranet dla pracowników, jak również Twoją prywatną stronę domową.

do góry ^

Kilka niezależnych baz danych

Baza danych to podstawa budowy nowoczesnych serwisów internetowych. W połączeniu z dynamicznymi skryptami daje nieograniczone wręcz możliwości stworzenia witryn interaktywnych. W naszych pakietach masz możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego rodzaju bazy danych: MySQL lub PostgreSQL. Co więcej, nie musisz ograniczać się do jednej z nich. U nas możesz mieć ich kilka.

do góry ^

Maksymalny transfer miesięczny

Transfer to inaczej ruch plików liczony na podstawie przesyłanych danych za pomocą serwera, tj. ruchu listów elektronicznych, wywołań stron WWW, pobrań plików z serwera. Do każdego pakietu gwarantujemy optymalnie dobraną wielkość transferu. W przypadku jej przekroczenia umożliwiamy dokupienie dodatkowego transferu.

do góry ^

Bezpłatna domena

Każdy posiadacz naszego serwera otrzymuje bezpłatny adres internetowy 'nazwa.mazurek.info' oraz podstawową skrzynkę pocztową 'nazwa@mazurek.info'. Te adresy internetowe mogą być zastąpione dowolną ilością domen wykupionych przez użytkownika. Rejestracja tanich domen oraz zarządzanie adresami możliwe jest poprzez panel administracyjny użytkownika.

do góry ^

Nieograniczona liczba domen

Nie limitujemy ilości domen podpinanych do stron internetowych utrzymywanych na naszych serwerach. Możesz zarejestrować dowolną ilość domen i skierować je na nasze serwery wirtualne. Rejestracja domen w przystępnych cenach możliwa jest poprzez panel administracyjny użytkownika. Przykładowo, można zamieścić na serwerze stronę WWW, na którą będą prowadziły dwie różne domeny.

do góry ^

Nieograniczona liczba subdomen

W każdej używanej przez Ciebie domenie skierowanej na nasze serwery wirtualne możesz utworzyć dowolną ilość subdomen. Subdomeny to inaczej nazwy w domenie, np. 'subdomena.domena.pl'. Klient może samodzielnie zarządzać domenami i subdomenami poprzez panel administracyjny.

do góry ^

Darmowy okres próbny

Zanim zdecydujesz się na zakup naszych usług masz możliwość ich pełnego przetestowania. W ciągu 14 dni darmowego korzystania z hostingu możesz zapoznać się z możliwościami serwera oraz funkcjonalnościami panelu administracyjnego.

do góry ^

Dostęp do poczty przez przeglądarkę internetową

Czasem zdarza się, że czekasz na ważnego e-maila, a nie masz dostępu do własnego komputera. Dostęp do poczty elektronicznej za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Firefox, Opera) pozwala Ci odbierać i wysyłać wiadomości z komputera podłączonego do internetu w dowolnym miejscu na świecie. Korzystanie z poczty w ten sposób ma jeszcze wiele innych zalet: nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, lepiej zabezpiecza przed działaniem wirusów komputerowych (wiele wirusów wykorzystuje luki w bezpieczeństwie popularnych klientów pocztowych, zapewnia większe bezpieczeństwo zgromadzonych danych dzięki kopiom bezpieczeństwa Twoich wiadomości. Nawet w przypadku awarii Twojego komputera nie stracisz ważnych dla Ciebie danych, umożliwia jednoczesny, bezkolizyjny dostęp do tej samej skrzynki dla wielu osób. Ponadto nasz interfejs do poczty ma wiele funkcjonalności, które znasz, ze swojego programu pocztowego m.in. książkę adresową, zarządzanie folderami, obsługę załączników, szablony nagłówka / podpisu wiadomości.

do góry ^

Nieograniczona ilość aliasów pocztowych

Aliasy pocztowe to alternatywne nazwy przypisane do jednego konta pocztowego. Z perspektywy nadawców każdy z adresów sprawia wrażenie niezależnej skrzynki pocztowej, ale Ty nie musisz tracić czasu na sprawdzanie poczty z kilku osobnych kont. Przykładowo adresy bok@domena.pl, biuro@domena.pl, firma@domena.pl mogą być w rzeczywistości jednym kontem pocztowym. Za pomocą panelu administracyjnego możesz sam zarządzać swoimi aliasami i możesz ich mieć dowolną ilość.

do góry ^

Autoresponder

Autoresponder to mechanizm umożliwiający automatyczne odpowiadanie na listy, który przychodzą na daną skrzynkę pocztową. Przykładowo: jeśli wyjeżdżasz na urlop, każdy kto napisze do Ciebie list, dostanie informację o tym, że odpowiesz na niego dopiero po powrocie.

do góry ^

Funkcja catch-all

Funkcja catch-all "łapie" całą pocztę elektroniczną przesłaną na adresy e-mail z Twoją domeną, które faktycznie nie istnieją. Takie listy przekazywane są na wskazane przez użytkownika konto. Dzięki temu nie tracisz e-maili błędnie zaadresowanych np. z powodu literówki w adresie.

do góry ^

Samodzielna administracja skrzynkami e-mail

Poprzez panel administracyjny sam możesz tworzyć nowe skrzynki e-mail dla swoich bliskich i pracowników (dowolna ilość kont pocztowych). Możesz sam ustalać ich adresy, aliasy oraz inne parametry (catch-all, autoresponder, filtr antyspamowy).

do góry ^

Kopie bezpieczeństwa

Regularnie wykonujemy pełne kopie zapasowe naszych serwerów. Nie musisz się zatem obawiać, że Twoje dane mogą zostać bezpowrotnie utracone.

do góry ^

Ochrona antywirusowa

Konta pocztowe na naszych serwerach chronione są równolegle przez dwa niezależne systemy antywirusowe. Gwarantuje to naszym użytkownikom bardzo dobrą ochronę przed coraz liczniejszymi w sieci Internet wirusami internetowymi.

do góry ^

Autoryzacja SMTP

Wszystkie konta pocztowe na naszych serwerach chronione są poprzez mechanizm autoryzacji poczty wychodzącej. Nasze serwery wirtualne, podczas sesji SMTP, zanim wyślą Twoje wiadomości zapytają Cię o login i hasło analogicznie jak przy pobieraniu wiadomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie podszyje się pod Ciebie i nie wyśle przez nasz serwer wiadomości email posiadającej w polu 'OD' Twój adres email.

do góry ^

Filtr antyspamowy

Zadaniem naszego systemu antyspamowego jest wyłapywanie niechcianych wiadomości o charakterze reklamowym. Na system antyspamowy składają się 3 podstawowe mechanizmy: biała lista (wpuszczani nadawcy), czarna lista (blokowani nadawcy), inteligentny filtr antyspamowy. Każdy z tych mechanizmów posiada indywidualne ustawienia decydujące o jego zachowaniu oraz możliwość włączenia i wyłączenia. Wykorzystując panel administracyjny sam decydujesz co się dzieje z listami uznanymi za spam. Mogę być one kasowane, oznaczane w tytule jako spam i dostarczane do Twojej skrzynki, przenoszone do folderu "Spam" i kasowane po 30 dniach albo dostarczane bez zmian do Twojej skrzynki.

do góry ^

Obsługa języka PHP

Każde konto na naszym serwerze posiada obsługę języka PHP w wersjach 4.* oraz 5.*.

do góry ^

Skrypty CGI: Perl, C, C++

Na serwerach MAZUREK.INFO możesz umieszczać skrypty napisane w językach PHP i PERL oraz programy C i C++ (skompilowane pod systemem Linux). Skrypty i programy mogą być umieszczone w dowolnym katalogu konta.

do góry ^

Biblioteka ImageMagick

Nasi użytkownicy mogą korzystać ze skryptów wydajnej bibilioteki ImageMagick służącej do modyfikacji plików graficznych (np. zmniejszanie, przycinanie, obracanie obrazków).

do góry ^

Certyfikat SSL

Zainteresowanym użytkownikom umożliwiamy wykupienie certyfikatu SSL umożliwiającego bezpieczną szyfrowaną łączność z serwerem internetowym.

do góry ^

Przyjazny Panel Administracyjny

Każdy Klient wykupujący pakiet hostingowy dostaje dostęp do Przyjaznego Panelu Administracyjnego, który umożliwia mu m.in. zarządzanie kontami pocztowymi, domenami internetowymi i stronami internetowymi, przeglądanie statystyk oglądalności serwisów www, czy zgłaszanie strony internetowej do katalogów i wyszukiwarek. W panelu zawarta jest również szczegółowa dokumentacja dotycząca usług udostępnianych w ramach wykupionego pakietu hostingowego. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji oprowadzającej po podstawowych funkcjonalnościach panelu administracyjnego.

do góry ^

Dowolna liczba kont FTP

W ramach wykupionej przestrzeni dyskowej możesz mieć dowolną ilość kont FTP. Oznacza to, że wielu użytkowników może niezależnie wykorzystywać miejsce na serwerze np. jako e-dysk (dysk internetowy). Możesz również utworzyć osobne konto FTP dla osoby lub firmy zarządzającej Twoją stroną internetową. Każdy użytkownik może mieć dostęp do innego katalogu, nie widząc tym samym plików i katalogów innych użytkowników.

do góry ^

Zarządzanie plikami przez przeglądarkę internetową

Menedżer Plików to aplikacja dostępna w ramach panelu administracyjnego. Umożliwia ona dokonywanie podstawowych operacji na plikach i katalogach umieszczonych na serwerze. Dzięki temu można przesyłać pliki do/z serwera bez instalacji specjalnego oprogramowania i z dowolnego komputera podłączonego do sieci Internet.

do góry ^

phpMyAdmin / phpPgAdmin

Każdy użytkownik otrzymuje dostęp do aplikacji, która umożliwiają zarządzanie bazami danych MySQL i PostgreSQL. Za pomocą tych narzędzi można edytować tabele, rekordy bazy oraz wykonywać import/export całej struktury i wszystkich danych zawartych w bazie danych.

do góry ^

Statystyki odwiedzin stron internetowych

Zakup naszych pakietów hostingowych to duża oszczędność. Wraz z miejscem na swoje strony internetowe otrzymujesz za darmo narzędzie do analizy popularności Twojego strony www.

do góry ^

Dokumentacja z instrukcjami "krok po kroku"

Z wyczerpującej dokumentacji dostępnej w panelu administracyjnym dowiesz się nie tylko jak obsługiwać swoje konto na naszych serwerach, ale również m.in. jak skonfigurować program pocztowy (instrukcja z obrazkami), czy zarejestrować (albo przenieść) domenę. Znajdziesz tam również linki do przydatnych programów.

do góry ^

regulamin regulamin świadczenia usług

Wygodne formy płatności za pośrednictwem dotpay.pl:

dotpay

Masz już stronę internetową?
Teraz zadbaj o jej reklamę.

Pozycjonowanie i linki sponsorowane.

topads - reklama internetowa

tani hosting

.

serwery wirtualne

.

dobry hosting

.

serwery

.

hosting

© copyright TI Szymon Mazurek 2005-2021